Spawacz

Menard Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prace spawalnicze.

  • Naprawa, wykonywanie i montaż elementów maszyn i osprzętu budowlanego.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia spawalnicze: MMA (111), MIG/MAG (131/135), 311 – wszystkie lub wymienione.

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziana znajomość sprzętu budowlanego.

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Bezpieczeństwo pracy na najwyższym poziomie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Ubezpieczenie grupowe na życie finansowane przez Pracodawcę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Opieka medyczna Allianz -darmowa po okresie próbnym dla pracownika oraz darmowa dla rodziny po rocznym okresie zatrudnienia

  • Pakiet Multisport – współfinansowany po okresie próbnym

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

  • Świadczenia świąteczne z ZFŚS

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Miejsce pracy:

Baza, Pruszków

Województwa: mazowieckie

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MENARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Uprzejmie informujemy, iż brak powyższej klauzuli uniemożliwi kontaktu z kandydatem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną jedynie wybranych kandydatów.

Firma budowlana Menard Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku

Przewiń do profilu firmy