Oferta pracy

Spawacz

Kratki.pl O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Kratki.pl jest znanym i cenionym producentem wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków. Firma Kratki.pl  istnieje na rynku polskim od 1998 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i szerokiej gamie produktów szybko znalazła się w czołówce firm kominkowych w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kratki.pl, poszukujemy:

Spawacz

Obowiązki

  • Spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych
  • Wykonywanie połączeń spawanych dla konstrukcji podgrzewaczy wody wg planów i zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Wykonywanie norm produkcyjnych
  • Kontrolę jakości wyrobu i raportowanie wyników

Oczekiwania

  • Umiejętność spawania MIG/MAG
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość przyrządów pomiarowych, suwmiarki
  • Dyspozycyjność do pracy na III zmiany
  • Uczciwość, rzetelność, pracowitość

Korzyści dla zatrudnionych osób:

  • motywujący system wynagradzania;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • praca w zgranym zespole i miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy