Oferta pracy

Spawacz

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE EMTECH sp. z o.o.O firmie

  • Instalacyjna 7A
    Rogowiec (pow. bełchatowski), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE EMTECH sp. z o.o.

Instalacyjna 7A

Rogowiec (pow. bełchatowski)

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Szczercowie jest prężnie rozwijającym się producentem naczep i przyczep ciężarowych na indywidualne zamówienie klienta.

Spawacz

Jeśli posiadasz:

  • umiejętność spawania metodą 135 (MAG) BW (FW),
  • aktualne certyfikaty spawalnicze 135 (MAG) BW (FW)
  • doświadczenie w procesach spawania,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

Powierzymy Ci następujące zadania:

  • przygotowywanie materiałów do spawania,
  • spawanie elementów stalowych przy produkcji naczep i przyczep ciężarowych
  • praca z dokumentacją techniczną,

A w zamian oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • premie naliczane w półakordzie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • wolne soboty i niedziele
  • pracę w piątki do godziny 14
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy