Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz - Niemcy - darmowe zakwaterowanie

  • Różne lokalizacje, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Persona-Direktservice jest niemiecką dynamicznie rozwijającą się agencją pracy, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej (w Polsce zarejestrowana pod nr 10965).

    Obecnie dla naszych klientów – niemieckich firm z branży przemysłowej, poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Różne lokalizacje
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Obowiązki:

    • spawanie metodą MAG (135) lub TIG (141) różnych elementów w zależności od firmy

    Wymagania:

    • doświadczenia w pracy spawacza metodą MAG (135) lub TIG (141)
    • uprawnienia do wykonywania zawodu
    • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana
    • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka niemieckiego
    • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
    • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
    • płatne urlopy
    • premie urlopowe i bożonarodzeniowe

    CV prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ.

    W razie pytańzapraszamy do kontaktu pod nr tel. +48 571 255 502.

    top