Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz rur TIG stal nierdzewna

MECHANIKA MONTAŻ INSTALACJA FIRMA sp. z o.o.O firmie

11 50015 750 brutto / mies.
  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dynamicznie rozwijająca się firmia aktywna na rynku zagranicznym w zakresie branży metalowej poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: spawacz rur TIG stal nierdzewna.

Opis stanowiska :

·        spawanie rur ze stali nierdzewnej o grubości 2-15 mm

·        montaż ruraciągów ze stali nierdzewnej o grubości 2-15 mm

·        praca zarówno w warsztacie jak i na placu budowy

Wymagania:

·        doświadczenie w pracy na w.w stanowisku

·        znajomość rysunku izometrycznego

·        umiejętność obsługi elektronarzędzi

·        umiejętność pracy w zespole

·        prawo jazdy B.

·        chęć podjęcia pracy na dłuugi okres

·        mile widziany certyfikaty spawalnicze

·        mile widziany komunikatywny angielski lub niderlandzki

·        mile widziany kurs na zwyżki

Oferujemy / zapewiamy:

·        pracę od zaraz

·        stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

·        wypłacane terminowo wynagrodzenie - możliwość zaliczki na poczet przyszłego wynagrodzenia

·        pobyt opłacony przez pracodawcę

·        koszty podróży Polska – Belgia i z powrotem opłacone przez pracodawcę

·        samochód służbowy w Belgii i dodatek za przejechane kilometry wypłacany przez pracodawcę

·        cykl 5 tygodni pracy – 10 dni urlopu

·        3 tygodnie urlopu letniego + 2 tygodnie urlopu zimowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV, certyfikatów oraz zdjęć spoin  lub kontakt telefoniczny w godzinach: od wtorku  do piątku w godz. 08:00-17:00

Ogłoszenie archiwalne