Oferta pracy

Spawacz

System-Barosz Gwimet Sp. z o.o.O firmie

24‐26 zł brutto / godz.
  • Józefa Rymera 19
    Rybnik, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

System-Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Józefa Rymera 19

Rybnik

Spawacz

Opis stanowiska:

Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG 135 FW.

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG 135 FW
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia ponadpodstawowe BW
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność czytania WPS
  • zaangażowanie w pracę, rzetelność i kultura osobista

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę po okresie próbnym
  • pracę na hali produkcyjnej w systemie 3-zmianowym
  • możliwość zdobywania i poszerzania doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy