Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

ESPRIT AUTOMATION sp. z o.o.

  • Kapitałowa 3, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Kapitałowa 3

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

W Esprit Automation będziesz zajmować się głównie spawaniem konstrukcji ramy oraz innych kluczowych elementów naszych maszyn do cięcia plazmą CNC. Spawanie będzie odbywać się metodą MIG/MAG ze stalowymi elementami. Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie swojego stanowiska pracy i utrzymywanie go w należytym porządku.

Budujemy nasze maszyny na indywidualne zamówienie klienta, więc możesz spodziewać się różnorodnych projektów na swojej drodze.

Jako członek naszego zespołu będziesz graczem drużynowym. Chętnie wspomożesz swoich kolegów w potrzebie oraz podzielisz swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pracujemy według ustalonych standardów i procedur lecz zachęcamy również do ingerencji w bieżące projekty i jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania. U nas każdy może mieć realny wpływ na efekt końcowy naszej pracy.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG

  • Doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata)

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)

  • Język angielski (mile widziany)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Długoterminowe i stabilne zatrudnienie

  • System jednozmianowy

  • Możliwość rozwoju

  • Premia roczna

O nas

W Esprit Automation wierzymy, że każdy człowiek posiada potencjał i indywidualne talenty, które odpowiednio odkryte i rozwinięte gwarantują satysfakcję z wykonywanej pracy i upragniony sukces zawodowy.

Każdy członek naszego zespołu tworzy istotny element efektu końcowego naszych produktów. Te natomiast służą naszym klientom do przyjaznej użytkownikowi i niezawodnej obsługi przez wiele lat.

W ten sposób mamy swój osobisty wkład w rozwój technologiczny i jasny cel w naszych działaniach, który motywuję nas do dalszego rozwoju i pracy.

Esprit Automation jest wiodącym producentem maszyn CNC do cięcia plazmą oraz fiber laserem w Wielkiej Brytani. Tworzymy również własne oprogramowanie CAD/CAM dla naszych klientów oraz organizujemy treningi z nimi związane.

Naszym priorytetem jest tworzenie jakościowych produktów i dbanie o zadowolenie naszych klientów poprzez sprawny serwis i nieustanne wsparcie.

Esprit Automation poszukuję pracowników do swojego nowo otwartego oddziału w Polsce. Jeśli odpowiada Ci praca w małym zespole, gdzie przoduje wspólna pomoc i entuzjazm oraz chcesz być częścią naszego wspólnego sukcesu - to miejsce jest właśnie dla ciebie.