Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz- Ślusarz

F.P.H.U.”KRUPIŃSCY II” SP. JO firmie

4 2004 600 brutto / mies.

F.P.H.U.”KRUPIŃSCY II” SP. J

Florowska 2B

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Prace przygotowawcze do spawania, ( zapoznanie się z rysunkiem, przygotowanie materiału)

  • Spawanie konstrukcji stalowych, ( barierki chodnikowe, konstrukcje pod oznakowanie pionowe)

  • Prace ślusarskie, umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Dbanie o sprzęt i narzędzia na których się pracuje,

  • Utrzymanie stanowiska pracy w nienagannym porządku.

Nasze wymagania

  • Praktyka w spawaniu konstrukcji stalowych metodą MIG /MAG ,

  • Komunikatywność, zaangażowanie w pracy,

  • Dokładność i precyzja,

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Aktualna książeczka spawalnicza.

Mile widziane

  • Doświadczenie w na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilną i stałą pracę w firmie drogowej,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie,

  • Indywidualnie ustalane wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności i doświadczenia pracownika, (widełki wynagrodzenia 4 200,00 zł – 4 600,00 zł brutto)