Logo Pracuj.pl

Spawacz - Ślusarz

COGNOR SA Oddział OM Szopienice w KatowicachO firmie

3 350–3 700
brutto / mies.
  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

COGNOR SA Oddział OM Szopienice w Katowicach

Woźniaka 24

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Montaż / demontaż płyt na piecach
  • Diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu maszyn
  • Prewencyjne utrzymanie maszyn
  • Praca w systemie ruchu ciągłego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premię miesięczną Kartę Multisport (dofinansowaną częściowo przez pracodawcę)
  • Ubezpieczenie grupowe HESTIA (na preferencyjnych warunkach – finansowane przez pracownika)
  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

Spółka COGNOR S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach powstała w 2002 roku, jest wiodącym producentem stopów miedzi oraz cynku. Produkcja obejmuje odlewnictwo brązów w postaci wałków i tulei oraz produkcję stopów odlewniczych w postaci gąsek i zapraw ocynkowniczych w postaci bloków. Ponad 50% wyrobów jest aktualnie sprzedawana na rynku europejskim.

Wynagrodzenie

  • Okres próbny: 3.350-3.700 brutto

Spawacz - Ślusarz, Woźniaka 24, Katowice