Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - Ślusarz

DS-TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Magazynowa 3

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie metodą MIG/MAG/TIG,

  • Obsługa piły taśmowej / cyrkulacyjnej,

  • Obsługa ramienia do gwintowania / narzędzi ręcznych / wiertarki stołowej,

  • Wykonywanie prac ślusarskich na elementach po obróbce mechanicznej, polerowanie, gwintowanie, gratowanie,

  • Minimalizacja prawdopodobieństwa wystąpienia wad i usterek w produkowanych częściach.

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • doświadczenie z zakresu spawania min. 2 lata, mile widziane doświadczenie w gratowaniu części mechanicznych,

  • uprawnienia spawalnicze z co najmniej jednej metody spawania,

  • mile widziane doświadczenie w spawaniu różnych grup materiałowych,

  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,

  • dokładność w wykonywanych pracach, zdolność analitycznego myślenia, ambicja, inicjatywa, zaangażowanie,

  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane wykształcenie techniczne o kierunku: obróbka skrawaniem/spawalniczym.

To oferujemy

  • szkolenie z zakresu obsługi narzędzi ręcznych, piły oraz pozostałego sprzętu wykorzystywanego na stanowisku,

  • szkolenie z zakresu posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

  • karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz medyczne,

  • dużą samodzielność i pracę przy ciekawych projektach.

O nas

DS-Technic zajmuje się projektowaniem i budową maszyn oraz linii produkcyjnych, głównie dla klientów branży Automotive.

W celu zapewnienia najlepszej jakości dostarczanych do naszych klientów rozwiązań wykorzystujemy najnowsze technologie w dziedzinie automatyki i robotyki oraz obróbki skrawaniem. Firma zatrudnia bardzo doświadczoną kadrę inżynierów, wykorzystującą zaawansowane oprogramowanie inżynierskie z zakresu CAD, CAM, CAE. Nowoczesna narzędziownia umożliwia produkcję skomplikowanych technologicznie podzespołów do wytwarzanych maszyn.