Oferta pracy

Spawacz Ślusarz - Monter

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO WDROŻENIOWE GLASS PRODUKT SP Z O OO firmie

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO WDROŻENIOWE GLASS PRODUKT SP Z O O

Świętego Antoniego 116

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie powierzchni elementów do spawania,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • wykonywanie operacji spawalniczych zgodnie z rysunkiem,

  • sprawdzenie gotowych elementów pod względem jakości wykonania,

  • odstawienie na palety gotowych elementów,

  • przetransportowanie gotowych elementów wózkiem ręcznym,

  • pobieranie materiału do obróbki z miejsca składowania,

  • przygotowanie materiału pod względem wymiaru, rodzaju,

  • przygotowanie (ustawienie) maszyny do cięcia, obróbki,

  • cięcie, obróbka blach, kształtowników, w zależności od obsługiwanej maszyny,

  • nadzorowanie prac maszyny podczas wykonywania poszczególnych czynności,

  • sprawdzenie gotowego elementu pod względem zgodności z zamówieniem oraz pod względem jakości obróbki,

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe techniczne,

  • aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG/TIG,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w spawaniu ww. metodą

  • dokładność, rzetelność, zdyscyplinowanie, wysoka motywacja do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szanse na rozwój zawodowy wraz z możliwością nabycia nowych umiejętności i doświadczenia,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata,

  • pakiet świadczeń socjalnych.

Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe „Glass-Produkt” Sp. z o. o. w Tomaszowie Maz. poszukuje pracownika na stanowisko: Spawacz Ślusarz - Monter.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy