Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - Ślusarz

MAX POWER EU sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Max Power Eu jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą - głównie do Niemiec
Posiadamy oferty pracy za granicą dla specjalistów wyższego i niższego szczebla w różnych branżach, m.in. budownictwo, transport oraz produkcja.

OBECNIE DLA ZAUFANEJ, DUŻEJ FIRMY NIEMIECKIEJ POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Obowiązki:

  • spawanie metodami: TIG, Mag/Mig, Elektroda,
  • przygotowanie materiału pod spawanie,

Wymagania :

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym, ale komunikatywnym,
  • aktualne certyfikaty spawalnicze, ( jeśli ich Państwo nie posiadacie, też ok, ale wówczas warunkiem jest duże doświadczenie w spawaniu ),
  • gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • doświadczenie w branży spawalniczej (około 2 lat),
  • prawo jazdy kat B. + auto – warunek konieczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie w zaufanej firmie niemieckiej,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie+ diety, inne dodatki,
  • zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
  • możliwość wypłacania zaliczek,
  • respektowane prawo do urlopu ,
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Ogłoszenie archiwalne