Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - Ślusarz

MAX POWER EU sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pracownik fizyczny
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:

Zapytaj rekrutera podczas pierwszej rozmowy !

Niemcy € 13,00- 17,00/h od zaraz

Obowiązki:

  • spawanie metodami: TIG, MAG, MIG, Elektrodą otuloną
  • przygotowanie materiału pod spawanie

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
  • aktualne certyfikaty spawalnicze (mile widziane)
  • gotowość do szybkiego wyjazdu,
  • doświadczenie w branży spawalniczej (min. 1.5 roku),
  • prawo jazdy kat B. + auto – (mile widziane)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w zaufanej firmie niemieckiej,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + diety za każdy przepracowany dzień,
  • zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
  • możliwość wypłacania zaliczek,
  • respektowane prawo do urlopu ,
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
"Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych jest Max Power EU z siedzibą w Bielanach Wrocławski ul. Wrocławska 7 55-040 Kobierzyce. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celu przesyłania informacji marketingowych oraz handlowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w Klauzuli informacyjnej RODO. Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje CV w naszej bazie wyraź zgodę na przetwarzanie przez Max Power EU  Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Max Power EU.

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Max Power EU  Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które dobrowolnie umieściłeś w swoich zgłoszeniu rekrutacyjnym, np. Twój wizerunek). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje CV w naszej bazie wyraź zgodę na przetwarzanie przez Max Power EU Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Max Power EU Sp. z o.o.. Wystarczy, że na swoim CV napisze „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Max Power EU Z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Max Power EU Sp.  z o.o..”

Ogłoszenie archiwalne