Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - Ślusarz

Edward Biel Producent Rozdzielnic ElektrycznychO firmie

  • Piekary (pow. krakowski)

    Piekary (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • spawanie konstrukcji aluminiowych i stalowych,

  • cięcie gazowe.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy,

  • umiejętność spawania w metodzie MIG i MAG,

  • umiejętność spawania spoin pachwinowych i czołowych,

  • umiejętność montowania konstrukcji stalowych,

  • samodzielność,

  • dobra znajomość rys. technicznego,

  • zaangażowanie i dyspozycyjność.

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna,

  • umowa o prace na cały etat,

  • praca na dwie zmiany,

  • praca od poniedziałku-piątku,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym i zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Edward Biel Producent Rozdzielnic Elektrycznych

Edward Biel Producent Rozdzielnic Elektrycznych (PRE Edward Biel) jest wiodącym producentem rozdzielnic, szaf i sterownic niskiego napięcia na krajowy i międzynarodowy rynek energii elektrycznej.

Przewiń do profilu firmy