Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Spawacz – Ślusarz TIG/ MIG / MAG - Pojazdy Specjalne Ciężarowe

ITS Nutzfahrzeuge GmbHO firmie

  • 72793 Pfullingen , Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Generalna przebudowa pojazdów specjalnych - ekspedycyjnych.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w spawaniu konstrukcji stalowych

  • spawanie nowoczesnym sprzetem metodą TIG / MIG / MAG

  • spawanie ram, kontenerow, konstrukcji stalowych

  • spawanie aluminium, stali szlachetnej

To oferujemy

  • Umowę na pracę bezpośrednio z nami (ITS Nutzfahrzeuge GmbH) na warunkach niemieckich

  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem

  • Miejsce pracy: NIEMCY – 72793 Pfullingen około 30 km od Stuttgartu (Szwabia)

  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwsze miesiące zatrudnienia

  • Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku

  • Doplate do Mieszkania - wysoko standardowego

  • Mozliwosc regularnego wyjazdu do Polski

  • Stabilne i dlugo terminowe zatrudnienie

  • Szeroki zakres wykonywanych czynności

  • Przyjemną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Płatne nadgodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

ITS Nutzfahrzeuge GmbH

ITS Nutzfahrzeuge GmbH | S P E C I A L – T R U C K S | jest Niemiecka firma z 30 letnią tradycją i renomowanym producentem pojazdow specjalnych/ekspedycyjnych na europejskim rynku.

Oferujemy pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku z perspektywami rozwoju.

Odwiedź naszą stronę internetową www.its-nfz.de aby dowiedzieć się więcej.

Przewiń do profilu firmy

Umowa Niemiecka, bez pośrednictwa agencji pracy.

Język niemiecki NIE jest wymagany.

Warsztat prowadzony jest przez zarząd polsko-niemiecki

Prosimy:

Pierwszy kontakt przez telefon +49176 322 33 552 najlepiej przez WhatsApp

Prace można podjąć od stycznia 2021 lub w uzgodnionym terminie

Proszę wysłać zgłoszenie z krótkim przedstawieniem CV