Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - Ślusarz

Tetra Pak

Tetra Pak

Gietrzwałdzka 20

Tomaszkowo (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • spawanie elementów metalowych metodą TIG (141);

  • spawanie konstrukcji i urządzeń dla przemysłu spożywczego;

  • wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym;

  • organizacja, przygotowanie i prowadzenie prac zgodnie z procesem produkcyjnym i zasadami bhp;

  • monitorowanie oraz zgłaszanie nieprawidłowości podczas wykonywania zadań oraz podejmowanie działań naprawczych pod nadzorem;

  • kontrola nad prawidłowością obsługi, eksploatacji i konserwacji maszyn i urządzeń;

  • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań i ich jakość;

  • dbałość o całokształt dokumentacji produkcyjnej;

  • dbanie o bezpieczny i higieniczny stan pomieszczeń pracy i wyposażenia technicznego, a także o sprawność środków ochrony zbiorowej i ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem;

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

  • znajomość procesu spawania i obróbki metalu jak również doświadczenie w montażu maszyn u klienta (najlepiej w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym);

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych;

  • mile widziane aktualne uprawnienia i certyfikaty spawalnicze;

  • sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność;

  • zaangażowanie i chęć do pracy;

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • konkurencyjne wynagrodzenie na rynku;

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • premię roczną;

  • darmowy dojazd do pracy z Olsztyna do Tomaszkowa;

  • możliwość dofinansowania z ZFŚS do urlopu i na święta;

  • ubezpieczenie grupowe w pakiecie podstawowym finansowane przez pracodawcę;

  • ubezpieczenie medyczne dla Pracownika jak i całej rodziny;

  • kartę sportową;

  • dodatkowy dzień wolny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowy urlop

Tetra Pak

Tetra Pak w Tomaszkowie zapewnia kompleksowe rozwiązania dla branży serowej. Dzięki naszym ambitnym i zaangażowanym pracownikom jesteśmy wysoce kreatywną firmą, która jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie projektowania, produkcji pojedynczych, specjalistycznych urządzeń, a także w pełi automatycznych linii technologicznych.

Dział produkcji rozwiązań i wyposażenia (PSE) jest organizacją globalną.

Przewiń do profilu firmy