Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz Termitowy

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma wykonująca roboty torowo - budowlane zatrudni pracownika na stanowisko:

    SPAWACZ TERMITOWY
    Miejsce pracy: Gdynia - praca w delegacjach

    Miejsce pracy: Gdynia

    Opis stanowiska:

    • spawacz termitowy
    • praca w delegacji na terenie kraju

    Wymagania:

    • uprawnienia na spawanie gazowe i elektryczne
    • doświadczenie w spawaniu w torach kolejowych
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców)

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie od 3.500,00 do 12.000,00 zł brutto, wynagrodzenie zależne od przerobów i doświadczenie kandydata
    • pracę w stabilnej firmie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem
    • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
    • pracę w Spółce dbającej o wysoki poziom zaangażowania i bezpieczeństwa
    • możliwość długotrwałej współpracy z firmą, również z osobami mającymi własny sprzęt spawalniczy
    • dodatkowe benefity
    • zwrot kosztów delegacji
    • elastyczne podejście do czasu pracy i organizacji pracy

    Kontakt z pracodawcą pod numerem telefonu: 501463603

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASMO Sp. z o.o., ul. J. Wiśniewskiego 13, 81-335 Gdynia, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.