Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz (TIG 141)

Grupa Weba

  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Grupa Weba

Krańcowa 24

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie elementów rurowych do spawania,

  • Spawanie elementów metodą TIG.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia TIG 141 FM1, FM2,

  • Doświadczenie w spawaniu orbitalnym – mile widziane,

  • Cechy takie, jak: sumienność, terminowość i zaangażowanie,

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym – mile widziane.

To oferujemy

  • Pracę w systemie jednozmianowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Finansowanie uprawnień,

  • Stabilne długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, budżet obywatelski, ubezpieczenie na życie,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Weba

Weba jest największym producentem przyłączy domowych w Europie Środkowej. Nasze systemy oferujemy w wielu krajach Unii Europejskiej, a także na innych kontynentach. W Polsce ponad 70% przyłączy gazu ziemnego i płynnego jest budowana z wykorzystaniem naszego systemu. Naszą historię tworzymy od 40 lat.

Przewiń do profilu firmy