Oferta pracy

Spawacz Stal Czarna (MIG/MAG)

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów "RAWAG" Sp. z o.o.O firmie

  • Tysiąclecia 5, Rawicz
    Rawicz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów "RAWAG" Sp. z o.o.

Tysiąclecia 5

Rawicz

Twój zakres obowiązków

W chwili obecnej do naszego zespołu w Rawiczu szukamy osoby na stanowisko: SPAWACZ

Twoje zadania:

- przygotowanie do spawania (montaż w przyrządzie)

- spawanie TIG w Aluminium

- kontrola (kontrola przygotowania detali, kontrola procesu w trakcie, kontrola końcowa

- samokontrola wykonanych prac)

Nasze wymagania

- umiejętność spawania metodą TIG,

- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Mile widziane

- doświadczenie w spawaniu aluminium

To oferujemy

- wynagrodzenie podstawowe + premia

- niezbędne szkolenia na stanowisku pracy i przyuczenie do pracy

- umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Schaltbau Rawag to jedna z marek wchodząca w skład Grupy SCHALTBAU. Historia naszej firmy to niemal 50 lat intensywnej działalności w obszarze produkcji wyrobów dedykowanych pojazdom z obszaru transportu publicznego.Fundament naszej marki tworzą ludzie, których wiedza, doświadczenie, ogromne zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju są gwarancją uzyskania najwyższej jakość produktów. To dzięki naszym wybitnym specjalistom przyczyniamy się do wprowadzania nowych, lepszych rozwiązań czy rozbudowy tych już istniejących.

Przewiń do profilu firmy