Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz TIG (do przyuczenia)

AIC S.A.

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Zapraszamy wszystkich chętnych do zdobycia nowego zawodu (zarówno kobiety jak i mężczyzn).

Po ukończonym kursie zapewniamy zatrudnienie w naszej firmie.

Opłata za szkolenie dla osób zakwalifikowanych będzie pokrywana przez AIC S.A. i bezzwrotna w przypadku przepracowania w firmie AIC S.A. 18 miesięcy.

Posiadamy certyfikat Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, pozwalający nam na przeprowadzanie szkoleń spawaczy w oparciu o wytyczne Nr W-14/IS oraz wydawanie książeczek spawacza wraz z uprawnieniami europejskimi w metodzie 141. Przeprowadzane przez nas egzaminy realizowane są w zgodności z wymaganiami norm PN-EN 287-1:2007, PN-EN ISO 9606

Nasze wymagania

Oczekujemy dyspozycyjności do pracy zmianowej, w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.

To oferujemy

  • Pracę od zaraz

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, bez okresu próbnego

  • Wypłatę na czas

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

  • Stołówkę, do dyspozycji pracownika kawa, herbata

  • Bezpłatny parking

  • Odzież roboczą

AIC S.A.

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Przewiń do profilu firmy