Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz TIG do przyuczenia

NAFTO SP Z O O

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Szkolenie na oferowanym stanowisku przygotowuje do samodzielnego wykonywania pracy jako spawacz TIG. Zajęcia w szkółce trwają około 3 miesięcy i odbywają się pod opieką wykwalifikowanego spawacza oraz spawalnika NAFTO Sp. z o.o. Spawane są rurociągi ze stali niskostopowej, a wraz ze wzrostem kompetencji istnieje możliwość spawania stali nierdzewnej i stopowej.

Nasze wymagania

Sprawdź czy jesteś pracownikiem, którego obecnie zapraszamy do współpracy.

Oczekujemy od Ciebie:

- pierwszych kroków w amatorskim spawaniu TIG lub ukończonego kursu TIG (warunek konieczny do zatrudnienia),

- zaangażowania, chęci do rozwoju i nauki,

- gotowości podjęcia dłuższej współpracy (warunek konieczny do zatrudnienia),

- sprawnej obsługi elektronarzędzi (szlifierka kątowa itp.),

- znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • szkolenie przygotowujące do samodzielnego wykonywania pracy spawacza wysokiej jakości (kontrola spoin pod rentgen),

  • uzyskanie uprawnień spawalniczych TÜV honorowanych na całym świecie,

  • wynagrodzenie 3200 zł brutto/miesiąc (wzrost wynagrodzenia wraz ze wzrostem umiejętności) + nagrodę uznaniową,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia po pozytywnej weryfikacji,

  • możliwość zakwaterowania w okolicach Krakowa,

  • podnoszenie własnych umiejętności poprzez współpracę z bardzo doświadczonym zespołem,

  • możliwości wyjazdów zagranicznych po uzyskaniu uprawnień,

  • udział w ciekawych projektach krajowych i zagranicznych (np. praca w rafineriach),

  • przyjazną atmosferę oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • możliwość dalszego rozwoju

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne