Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz TIG

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

  • Paryż, Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Firma zajmuje się wykonawstwem instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych zatrudni na stanowisko:

SPAWACZ TIG

Miejsce pracy: Paryż i okolice

Stawka: 2300-2500 euro netto/msc

Twój zakres obowiązków

  • Prace spawalnicze na sklepach oraz zakładach przemysłu spożywczego, chłodnictwo, klimatyzacja.

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia spawalnicze metodą TIG oraz lutowanie miedzi lub/i palnik tlen i acetylen,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Pracodawca oferuje

  • Francuską umowę o pracę – rozmowy przeprowadzimy zdalnie, umowę podpiszesz na miejscu,

  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,

  • Zakwaterowanie i dojazdy na terenie Francji – po stronie firmy,

  • Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież ochronną,

  • Zjazdy – ustalane indywidualnie.

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy, to wyślij swoje CV lub zadzwoń pod numer 530-685-868. Gdy nie odbieram, proszę o sms o treści Spawacz. Oddzwonię!

Zajmujemy się rekrutacją i marketingiem personalnym. Wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach i pomagamy im znaleźć odpowiednich Kandydatów do pracy. W ostatnich 3 latach pomogliśmy 1808 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. W branży rekrutacyjnej pracujemy 18 lat, a od 6 lat zajmujemy się wyłącznie branżą budowlaną.

Przewiń do profilu firmy