Spawacz

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-08-16
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-09-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma InAxtion jest biurem pośrednictwa działającym od 22 lat w obszarze konstrukcji i instalacji w różnych gałęziach przemysłu na rynku Holenderskim. Obecnie zatrudniamy ok. 850 wykfalifikowanych pracowników, pracujących dla 360 aktywnych klientów.

    Certyfikowany spawacz TIG/MIG/MAG/ELEKTRODA

    Praca na terenie Holandii

    Zakres obowiązków:

    • Spawanie elementów metodą TIG/MIG/MAG/ELEKTRODA
    • Spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego
    • Przygotowanie elementów do spawania
    • Kontrola jakości wykonanego spawu
    • Obsługa elektronarzędzi

    Wymagania:

    • Aktualny certyfikat spawalniczy (uprawnienia spawalnicze)
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Gotowość do relokacji
    • Prawo jazdy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem
    • Wymagany język angielski lub niemiecki
    • Dobra organizacja pracy
    • Zaangażowanie
    • Wysoka precyzja
    • Samodzielność

    Oferujemy:

    • Stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość extra płatnych nadgodzin
    • Zarobki od 650 tygodniowo na konto
    • Darmowe mieszkanie (zakwaterowanie w domach wolnostojących lub szeregowcach o dobrym standardzie, pokoje jednoosobowe, internet )
    • Dojazdy do pracy
    • Auto z kartą paliwową
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
    • Ubezpieczenie 108 euro na miesiąc
    • Wsparcie naszych Konsultantów (sofi numer, bank, lekarz itp.)
    • Możliwość odbycia kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
    • Częściowy lub całkowity zwrot kosztów transportu z Polski na podstawie przedstawionych paragonów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Mile widziane CV w języku angielskim.