Logo Pracuj.pl

Spawacz TIG / MAG / Elektroda

INDMONT SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • spawanie remontowe / warsztatowe / prefabrykacja / spawanie rurociągów

Nasze wymagania

  • umiejętność spawania na szczelność
  • doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej (rury, rentgen)
  • aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami
  • znajomość rysunku izometrycznego i technicznego
  • umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą
  • warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych
  • ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym

INDMONT SP. Z O.O. SP.K.

Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej.

INDMONT kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy.

Spawacz TIG / MAG / Elektroda, Niemcy