Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz TIG / MAG / Elektroda

INDMONT SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • spawanie remontowe / warsztatowe / prefabrykacja / spawanie rurociągów

Nasze wymagania

  • umiejętność spawania na szczelność

  • doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej (rury, rentgen)

  • aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami

  • znajomość rysunku izometrycznego i technicznego

  • umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą

  • warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych

  • ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

  • pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym

INDMONT SP. Z O.O. SP.K.

Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej.

INDMONT kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy.

Przewiń do profilu firmy