Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz TIG-MAG

  • okolice Karlsruhe, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 22.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PPUH Naturbau - Agencja Zatrudnienia działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 9430 dla swojego klienta amerykańsko-niemieckiej firmy poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Karlsruhe
WYNAGRODZENIE 15,47 Euro brutto/h

Opis Stanowiska:

  • spawanie rur wydechowych w ciężarówkach MAN,

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • zwrot Kindergeld
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.