Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz TIG, MIG/MAG

OPTIMAL-2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

30 brutto / godz.
  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie zleconych konstrukcji, rur grubościennych o średnicy od fi 50 do fi 150 w gat. ST52.3, ST 37.4 oraz 1.4571

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (min. 2 lata),

  • doświadczenie w zakresie spawania stali nierdzewnej oraz stali węglowej (TIG/MIG/MAG),

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • kontrola jakości wykonanych elementów,

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi: suwmiarka,

  • rzetelność, samodzielność, sumienność, dokładność,

To oferujemy

  • Praca w systemie 1 zmianowym, pn-pt- w godzinach 7-15

  • 3 miesięczny okres próbny: umowa zlecenie, później umowa o pracę

  • Stawka: 30 zł brutto/ h - na okresie próbnym

OPTIMAL-2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Optimal-2 Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2014 roku, zajmuje się produkcją i regeneracją siłowników, projektowaniem i wykonawstwem instalacji hydraulicznych oraz sprzedażą węży i przewodów wysokociśnieniowych, końcówek, elementów złącznych, poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko: SPAWACZ TIG, MIG/MAG.

Przewiń do profilu firmy