Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz TIG, MIG/MAG

INSS-POL Sp. z o.o.O firmie

  • Międzyleska 6A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

INSS-POL Sp. z o.o.

Międzyleska 6A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • spawanie materiałów (elementów konstrukcyjnych oraz rurowych) metodą TIG/ MIG-MAG na terenie hali produkcyjnej lub budowy,

  • jakościowa kontrola produktu,

  • dbanie o bezpieczeństwo pracy i porządek w miejscu pracy,

  • realizacja zadań zgodnie z ustalonym planem produkcji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej metodą Tig (141) lub MIG/MAG

  • umiejętność spawania (na pełen przetop oraz poprawne położenie lica) rur grubościennych oraz cienkościennych ze stali austenitycznej - metoda TIG (20% złączy badania RTG)

  • wysoka jakość wykonywanej pracy

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • znajomość technologii i czytania dokumentacji spawalniczej

  • umiejętność pracy w zespole

  • aktualne uprawienia spawalnicze

  • warunkiem zatrudnienia jest pozytywne zaliczenie prób spawalniczych

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 1995 roku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub kontrakt b2b)

Firma INSS-POL Sp. z o.o. powstała w 1995 roku. Specjalizujemy się w prefabrykacji i montażu kompletnych instalacji technologicznych ze stali nierdzewnych.

Naszymi odbiorcami są przedstawiciele różnych gałęzi przemysłu. Obszar naszych działań obejmuje przemysł spożywczy, a w nim między innymi: browarnictwo, przetwórstwo owocowo-warzywne, mleczarstwo. Wykonujemy zlecenia dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz chemicznego, a także w zakresie ochrony środowiska, w szczególności oczyszczalnie ścieków i stacje uzdatniania wody.

Klientom towarzyszymy we wszystkich etapach realizacji. Od fazy projektowania, poprzez prefabrykację i montaż, aż po rozruch urządzeń i całych linii technologicznych. Działamy na rynku lokalnym Dolnego Śląska i na terenie całej Polski, w Europie, a także w krajach Azji, Afryki i Ameryki Południowej.

Niezależnie gdzie pracujemy, zawsze utrzymujemy najwyższe standardy.

Naszym celem jest dostarczanie usług i produktów najwyższej jakości klientom na całym świecie »

Przewiń do profilu firmy