Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz TIG

DSV Services

  • Bamberg, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • spawanie części do urządzeń browarniczych, stal nierdzewna

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

  • doświadczenie w spawaniu metodą TIG.

Mile widziane

  • podstawy języka niemieckiego.

To oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę (kontrakt stały)

  • długoterminową współpracę,

  • pomoc w znalezieniu mieszkania,

  • zarobki od 2500 EUR brutto (w zależności od doświadczenia),

  • dodatki za nadgodziny,

  • premie,

  • opiekę medyczną,

  • dodatki wakacyjne oraz świąteczne,

  • płatne urlopy oraz dni ustawowo wolne od pracy,

  • niemieckie świadczenia.

Grupa DSV to jedna z czołowych firm w branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie z siedzibą główną w Danii. Jesteśmy obecni w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Services | DSV Solutions | DSV Road | DSV Air&Sea | DSV ISSC

DSV Services jest agencją pracy tymczasowej i rekrutacji. Z uwagi na ogromne doświadczenie, jakie posiadamy obszarze TSL, rekrutujemy Kandydatów na stanowiska magazynowe w Polsce, Belgii, Holandii, Niemczech i Danii. Poszukujemy zarówno wykwalifikowanych specjalistów – operatorów wózków widłowych, magazynierów, jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki w świecie logistyki kontraktowej. Aplikuj i dołącz do nas!

DSV Services dostarcza pracowników do wewnętrznych dywizji grupy DSV, jak również Klientów zewnętrznych w całej Europie.

Nr w rejestrze Agencji Zatrudnienia 17648

Przewiń do profilu firmy