Logo Pracuj.pl

Spawacz TIG i MIG/MAG

Fareon-AO firmie

  • Holandia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy spawaczy TIG i MIG/MAG na produkcji. Praca stabilna, na kilka lat. Mile widziani są kandydaci z samochodem, j. angielskim lub niemieckim. Możliwość pracy na umowę holenderską lub działalność. Miejsce pracy: Aalten i okolice.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (weryfikacja telefoniczna)
  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (przynajmniej 1 na parę)
  • zdolność do samodzielnej pracy

To oferujemy

  • wynagrodzenie od 560 EUR netto tygodniowo za podstawowe 40 godzin (uzależnione od posiadania aktualnych certyfikatów, doświadczenia i znajomości języka)
  • urlop ok. 110 EUR miesięcznie
  • możliwy zwrot za ubezpieczenie zdrowotne w wysokości ok. 70 EUR miesięcznie
  • zjazdy do Polski możliwe co 5 tygodni
  • zakwaterowanie zagwarantowane i opłacone (pokoje 1-osobowe)
  • ubezpieczenie zdrowotne opłacone
  • możliwość działalności własnej (od 25€/godz., zakwaterowanie 160€/tydz./os., termin płatności faktury 16 dni)

Holenderska firma zapewniająca projekty i zatrudnienie wykwalifikowanym specjalistom w dziedzinie obróbki metali, spawania, instalacji - wody, powietrza, przemysłu elektrycznego i budownictwa - głównie w Holandii, Niemczech i Belgii. Liczba pracowników na grudzień 2021: 180 pracowników.

Dzięki ponad 13-letniej specjalizacji i doświadczeniu na rynku oferujemy wyłącznie bieżące i długoterminowe projekty o ponadprzeciętnym wynagrodzeniu, z darmowym zakwaterowaniem (95% naszych pracowników własne, jednoosobowe pokoje). Starannie dobieramy zarówno kandydatów jak również klientów

Nie stawiamy na ilość, ale na jakość i zgrany zespół ludzi, którzy potrafią to docenić. Zawsze gramy uczciwie, a to zwykle się opłaca.

Zapraszamy do kontaktu w j. polskim: +421 917 689 976

Spawacz TIG i MIG/MAG, Holandia