Spawacz TIG

  • Tczew, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 11.09.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 11.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Spawacz TIG
    Miejsce pracy: Tczew
    SPA/09/19

    Obowiązki:

    • Spawanie małych części aluminiowych metodą TIG,
    • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu i procedury spawania,
    • Przestrzeganie zasad BHP.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Uprawnienia spawacza,
    • Dokładność i skrupulatność,
    • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG.
    • Gotowość do pracy w systemie II lub III zmianowym

    Oferujemy:

    • Lekką siedzącą pracę wymagającą precyzji i dokładności,
    • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie + premie
    • Pracę na hali w bardzo dobrych warunkach od poniedziałku do piątku,
    • Długotrwałą współpracę z firmą,
    • Pakiet socjalny, w tym pakiet opieki medycznej, karta multisport, możliwość dofinansowania nauki j. angielskiego, paczki świąteczne, dofinansowanie do wczasów pod gruszą, itp.
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

    1.  obowiązkowo

    „Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym SPA/09/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

    2. dobrowolnie

    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Agencja Zatrudnienia nr 10554