Oferta pracy

Spawacz

DanfossO firmie

  • Tuchom (pow. kartuski)

    Tuchom (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie rurociągów metodą MIG,

  • Praca na podstawie rysunku technicznego.

Nasze wymagania

  • Umiejętność spawania metodą 135,

  • Wyobraźnia przestrzenna oraz zdolności manualne,

  • Dokładność, precyzja i poczucie estetyki,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Danfoss Poland Sp. z o.o., na pełen etat,

  • Pracę, która jest wykonywana w zamkniętej i ogrzewanej hali,

  • Wysoki poziom zabezpieczeń oraz środki ochrony indywidualnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do karty Multisport lub OK Systems

  • do 70% dofinansowania do obiadów

  • bony świąteczne

  • możliwość dołączenia do sekcji sportowych

Danfoss

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

W naszej lokalizacji w Tuchomiu, produkujemy węzły cieplne głównie na rynek polski i niemiecki, a także do pozostałych krajów europejskich.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacza. Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę w naszej organizacji, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy