Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

Interplastic Roger Żółtowski

  • Gdyńska 45, Tuchom (pow. kartuski)
    Tuchom (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Gdyńska 45

Tuchom (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie detali do spawania;

  • obsługa urządzeń spawalniczych;

  • ustawianie parametrów spawania;

  • spawanie elementów stalowych/aluminiowych lub ze stali nierdzewnej

  • określenie jakości spawania i zgodności wykonywanych czynności z dokumentacją;

  • dokonywanie pomiarów wykonanych detali narzędziami pomiarowymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe;

  • znajomość procesów spawalniczych;

  • min. 1 rok doświadczenia w spawaniu metodą TIG/MIG;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (głównie suwmiarka)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny, następnie na 33 miesiące i następnie na czas nieokreślony w istniejącej prawie 40 lat firmie.

  • Pracę w młodym zespole z doświadczeniem

  • Benefity pozapłacowe (dofinansowania do kart multisport, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do szkoleń, kursów, studiów, słodkie poniedziałki, spotkania integracyjne, inicjatywy dobroczynne, program rekomendacji pracowników – 1000,00 zł za poleconą osobę, która przepracuje w Interplastic 6 m-cy)

  • Nieszablonowe wyzwania i brak monotonii w pracy - różnorodność zadań nie pozwala na nudę

  • 74% pracowników wskazało atmosferę jako największy atut pracy w Interplastic (współpracownicy są pomocni i dzielą się wiedzą, nie konkurujemy wewnętrznie tylko wspieramy się i współdziałamy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników