Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-23

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ELEKTROBUDOWA SA spółka notowana na GPW w Warszawie, istniejąca od 1953 roku jest wiodącym wykonawcą robót elektrycznych oraz dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć. Od wielu lat zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera na rynku produkcji i usług elektroenergetycznych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Oddziale Produkcji na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Tychy

Zakres zadań na stanowisku:

  • przygotowanie materiału do spawania
  • spawanie rur i konstrukcji aluminiowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
  • umiejętności spawania metodą 131,141 – warunek konieczny
  • doświadczenia zawodowego z zakresu spawania elementów aluminiowych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego i znajomość symboli spawalniczych
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego / suwnicy - mile widziane
  • zaangażowania i dobrej organizacji pracy
  • znajomość j. angielskiego (podstawowa) będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet socjalny
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

ELEKTROBUDOWA SA
ul. Serdeczna 15, 43-109 Tychy
z dopiskiem SPAWACZ/ZPS

lub za pomocą przycisku aplikowania, w temacie wiadomości prosimy o wpisanie SPAWACZ/ZPS/Tychy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę ELEKTROBUDOWA SA (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się