Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz wiatraków morskich

ABM Global Sp. z o.o. Sp.k.

16 00020 000 brutto / mies.
  • Rostock, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • spawanie konstrukcji morskich wież wiatrowych o grubości od 15mm do 100mm

  • spawanie w pozycjach podolna, pion, ściana

Nasze wymagania

  • doświadczenie w spawaniu metodą MAG 136 i 138

  • doświadczenie w spawaniu blach grubościennych pod US

  • certyfikat EU potwierdzający szczepienie na COVID19

  • własny samochód (mile widziany)

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat (składki na ZUS nawet ok.12,000zł! )

  • wynagrodzenie na start 15,00€ netto (na rękę; dla 3 kl. podatkowej)

  • podwyżka po 3 miesiącach na 15,50€ netto

  • podwyżka po 6 miesiącach na 16,00€netto

  • dodatek za przejazdy do pracy własnym autem 0,25€/km

  • karta na przejazd tunelami

  • do 80% wynagrodzenia w razie kwarantanny COVID

  • darmowe mieszkanie - pokoje 1 os / 2 os

  • elastyczne powroty do Polski

  • opiekę polskiego koordynatora (nie wymagamy j.niemieckiego)

  • pracę wyłącznie na hali

  • profesjonalną odzież roboczą i ochronną

  • meldunek w Niemczech

  • premie wielokrotną za polecenie pracownika 150,00€

  • możliwość pracy ok. 45 -50 godzin w tygodniu

  • pracę w jednej lokalizacji

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansów

  • pracę przy interesujących projektach

O nas

Od lat jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych agencji pracy w Polsce, zapewniającą pewne i stabilne zatrudnienie specjalistów w Niemczech.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia 21435