Oferta pracy

spawacz

Investa Sp. z o.o.

  • Targowa 4, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Targowa 4

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

➡️ prace spawalnicze i ślusarskie przy elementach wykonanych ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium

➡️ spawanie zgodnie ze standardami i dokumentacją obowiązującą dla danego rodzaju złącza

➡️ jakościowa kontrola produktu

➡️ prawidłowa obsługa i dbałość o sprzęt używany przy produkcji

➡️ dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

➡️ doświadczenie zawodowe jako spawacz MIG/MAG/TIG

➡️ doświadczenie przy spawaniu materiałów grubości od 1 do 10 mm

➡️ aktualne uprawnienia na wymagane metody spawania

➡️ umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

➡️ samodzielność i zmysł techniczny

➡️ umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

➡️ uprawnienia VT, PT.

To oferujemy

➡️ stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,

➡️ całość pensji i wszystkie dodatki wpisane w umowę o pracę,

➡️ wypłatę na czas -zawsze!

➡️ nagrodę roczną,

➡️ liczne benefity tj. opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie do wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie na życie itp.

➡️ pracę w zespole najlepszych fachowców w branży stalowej,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • nagroda roczna

Investa Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem stali nierdzewnej i aluminium. Od ponad 30 lat dajemy naszym pracownikom poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia i gwarantujemy im rozwój zawodowy. Zatrudniamy > 600 osób w aż 6 oddziałach firmy całej Polsce.

Cenimy przyjazną atmosferę w pracy, dlatego wspólnie ją budujemy. Mamy poczucie wpływu na działanie firmy i wiemy, że każdy z nas stoi częściowo za jej sukcesem, nasz pracodawca potrafi to docenić! Jeśli rozpoczniesz współpracę z nami – z przyjemnością zostaniesz na wiele lat, bo „Stale z pasją” to nie tylko misja naszej firmy, ale przede wszystkim podejście do pracy.

Przewiń do profilu firmy