Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1330 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2600 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

    Obecnie firma Fortaco Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Spawacz MAG 135
    Miejsce Pracy: Wrocław

    Główne zadania:

    • spawanie konstrukcji stalowych met. MAG 135/136

    Oczekujemy:

    • co najmniej rocznego doświadczenia na stanowisku spawacz
    • uprawnień spawalniczych MAG 135/136 (potwierdzone certyfikatem lub książka spawacza)
    • mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia na suwnice

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w systemie trzy zmianowym we Wrocławiu
    • stabilne warunki pracy
    • szkolenia zawodowe

    Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV, w tytule maila wpisując „spawacz” wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji

    lub pisemnie na adres:
    Fortaco Sp. z o.o.
    ul. Fabryczna 10; 53-609 Wrocław

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    W zgłoszeniach prosimy o zawarcie i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Fortaco Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 Dz. U. 133, poz. 883)