Logo Pracuj.pl

Spawacz z uprawnieniami MAG / TIG

GRODZISKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW "GROWAG" sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

GRODZISKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW "GROWAG" sp. z o.o.

Grodzisk Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie elementów spawanych zgodnie z dokumentacją i technologią spawalniczą,
  • realizację planu produkcyjnego,
  • bieżącą konserwacja i nadzór nad stanem technicznym urządzeń spawalniczych,
  • przestrzeganie zasad i norm BHP.

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135 / TIG 141,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur zintegrowanego systemu zarządzania,
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji i wykonywaniu zadań,
  • chęci rozwoju, szkolenia oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w stabilnej i cenionej przez klientów firmie o 50-letniej tradycji oraz ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny, adekwatny do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania system wynagrodzenia i premiowania,
  • możliwość rozwoju kompetencji i kariery zawodowej.

Benefity

  • atrakcyjny system premiowy
  • premia za polecenie nowego pracownika
  • możliwość udziału w specjalistycznych kursach
  • system kafeteryjny
  • imprezy firmowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Jesteśmy wiodącym dostawcą siedzeń pasażerskich do transportu kolejowego oraz amortyzatorów hydraulicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Spawacz z uprawnieniami MAG / TIG, Grodzisk Wielkopolski 49, Grodzisk Wielkopolski