Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawalnik

HERZ Armatura i Systemy Grzewcze

Artura Grottgera 58

Wieliczka

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola wyrobów w toku produkcyjnym.

  • Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych kontroli i badań

  • Pomoc w realizacji zadań działu jakości

  • Nadzór nad dokumentacją jakościową zgodnie z przyjętym standardem

  • Informowanie o niezgodnościach w procesie produkcyjnym

  • Dodatkowo - w miarę rozwoju Twoich umiejętności, chcemy abyś był/a odpowiedzialny/a za m.in.: certyfikację ISO 9001, ISO 383, nadzór nad produkcją i systemem certyfikacji ASME oraz prowadzenie audytów i ksiąg jakości.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania narzędziami metrologicznymi

Mile widziane

  • doświadczenie w branży spawalniczej

  • znajomość norm jakości

  • dyplom IWE (lub certyfikacja w trakcie)

To oferujemy

  • Nabycie doświadczenia zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Bezpłatny pakiet medyczny dla pracowników

Firma HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o. o. w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej oraz kotłów na biomasę.

Przewiń do profilu firmy