Oferta pracy

Spawalnik z j. niemieckim lub j. angielskim

JWW Invest S.A.O firmie

  • Finlandia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

JWW Invest S.A.

JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji stalowych i rurociągów.

JWW Invest S.A. posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008, certyfikowany przez TUV CERT oraz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie: modernizacji, montażu, napraw kotłów parowych, wodnych, stałych zbiorników ciśnieniowych, rurociągów przemysłowych, zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów trujących lub żrących.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • nadzór nad pracami spawalniczymi,
  • kontrola jakości wykonanych spoin,
  • przygotowanie dokumentacji wg wyznaczonych standardów,
  • nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania,
  • weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu spawalnictwa),
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomości norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania,
  • praktyczna umiejętność oceny spoin (mile widziane VT),
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
  • dyspozycyjność i gotowość od praca w delegacjach/wyjazdach kontraktowych.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • interesujące zadania umożliwiające zdobycie oraz rozwijanie doświadczenia zawodowego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole specjalistów,
  • benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i dofinansowanie do karty sportowej),
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poszukujemy zarówno absolwentów gotowych zdobyć pierwsze doświadczenie, jak również doświadczonych specjalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach 40-555 przy ul. Rolnej 43b, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy