Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specialist Engineer with Frontend

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK IT Contracting specjalizuje się w outsourcingu specjalistów IT. Dzięki współpracy z czołowymi firmami na terenie Polski oraz EMEAR naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół IT Contracting w HRK.

    Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych Specjalistów Kiedy jak nie teraz? :)

    A zatem… Dołącz do nas!

    miejsce pracy: Kraków

    Twoje Zadania

    Dołączysz do zespołu, który odpowiada za projekty związane z globalnym marketingiem i komunikacją firmy. Będziesz odpowiedzialny m.in.: za dostarczanie nowych rozwiązań i narzędzi do automatyzacji infrastruktury na wielu platformach.

    Czego oczekujemy?

    • Bardzo dobrej znajomości i praktycznego doświadczenia z technologiami takimi jak: JavaScript, NodeJS, Microsoft Azure
    • Mocnego doświadczenia we wdrażaniu narzędzi do automatyzacji opartych na interfejsie GUI w środowisku produkcyjnym
    • Znajomości systemu Microsoft Windows (w tym Acitve Directory), systemów opartych na Unix (w tym Red Hat i Debian, najlepiej ze skryptami Bash)
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
    • Znajomość metodyki SCRUM jest także dla nas bardzo istotna
    • Zaangażowania, chęci do nauki i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

    Co proponujemy?

    • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedza wzajemnie ucząc się nowych technologii
    • Interesujący i perspektywiczny projekt
    • Praca zdalna 1-2 dni w tygodniu. A nawet więcej, jeśli będziesz z nami dłużej :)
    • Rynkowe stawki - umowa o pracę/B2B
    • Pakiet benefitów – Ty wybierasz!
    • Gustowne biuro w dogodnej lokalizacji ;)
    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;