Oferta pracy

Specialista ds. Bezpieczeństwa IT

Josera Polska

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja zagrożeń, analiza i proponowanie kompleksowych rozwiązań w ramach bezpieczeństwa IT

  • Regularne sprawdzanie nieprawidłowości w związku z cyberatakami za pomocą SIEM oraz opracowywanie praktycznych środków ochronnych

  • Sprawdzanie skuteczności nowych zabezpieczeń IT oraz ich wdrożenie i dalszy rozwój (dzięki doświadczeniu z systemem zarządzania ochroną informacji zgodnym z ISO 27001)

  • Analizowanie logów bezpieczeństwa

  • Aktywny udział w projektach wdrożeniowych w zakresie cyberbezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne (minimum inżynier)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (obszar IT Security)

  • Wiedza na temat korzystania z narzędzi do monitorowania bezpieczeństwa, takich jak IDS / IPS, a także narzędzi sieciowych (Wireshark, NMAP)

  • Praktyczna wiedza z zakresu projektowania, opracowywania i doskonalenia standardów i procedur bezpieczeństwa IT

  • Umiejętność logicznej analizy problemów w obszarze informatyki i ich rozwiązywania

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

  • Odpowiedzialne podejście do kwestii ryzyka

  • Cierpliwość i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Sumienność przy realizowaniu zadań

  • Pozytywne nastawienie do współpracy w zespole

  • Umiejętność i chęć dzielenia się wiedzą

  • Znajomość języka angielskiego B2 / znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych do naszych lokalizacji na terenie Polski i Niemiec

To oferujemy

  • Przyjazną i rodzinną kulturę pracy, opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w systemie profesjonalnych szkoleń w ramach naszego autorskiego programu rozwoju kompetencji the food family Journey

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, premia świąteczna, premia urlopowa, bezpłatna nauka języka angielskiego, dofinansowanie nauki, grupowe ubezpieczenie na życie, codziennie świeże owoce i warzywa, paczki świąteczne dla dzieci, Multisport, itp.)

  • Możliwość pracy zdalnej (bardzo sporadyczne przyjazdy do biura w Nowym Tomyślu)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Josera Polska jest częścią rodzinnej firmy ERBACHER the food family. Jesteśmy znani w ponad 60 krajach na całym świecie, jako specjaliści w kreowaniu, produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Za nami stoi 80 lat innowacji i sukcesów w budowaniu międzynarodowej marki JOSERA, przodującej w segmencie premium żywienia zwierząt. Odnosimy sukcesy na rynkach światowych, połączone z ciągłym i stabilnym rozwojem naszej działalności biznesowej. Jesteśmy także pionierami we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, społecznej odpowiedzialności oraz dbamy o to, aby nasi klienci każdego dnia otrzymywali produkty i usługi spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Naszą misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt w przyszłości odbywało się w sposób zrównoważony. JOSERA to także nasi pracownicy - pełni pasji, myślący perspektywicznie, uwielbiający wspólnie rozwijać się oraz wspólnie osiągać ambitne cele w rodzinnej atmosferze pracy.

Przewiń do profilu firmy