Logo Pracuj.pl

Specialista ds. Direct Marketingu

eobuwie.plO firmie

eobuwie.pl

Królowej Jadwigi 43

Wilda

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Komunikacja bieżących akcji marketingowych za pośrednictwem kanałów direct marketing e-mail, app push, web push, sms;
  • Planowanie, opracowanie pomysłów i realizacja kampanii e-mail, app push, web push, sms;
  • Przygotowanie copy kampanii i koncepcji wizualnej we współpracy z grafikiem;
  • Odpowiedni dobór grupy klientów dla danej kampanii (segmentacja bazy klientów);
  • Projektowanie kampanii wielokanałowych;
  • Wykorzystanie podejścia test & learn jako standardu dla wdrożenia i optymalizacji kampanii;
  • Nieustanna optymalizacja prowadzonych kampanii;
  • Monitoring oraz raportowanie wskaźników operacyjnych kampanii- OR,CTR, CTOR, CR;
  • Budowanie bazy subskrybentów kanałów email, sms, web push, app push;
  • Dbanie o to, aby realizowane działania przyczyniały się do budowania pozytywnego doświadczenie klienta;
  • Ścisła współpraca z zewnętrznym dostawcą narzędzi do marketing automation poprzez, które realizowane są kampanie;
  • Monitoring kampanii CRM/direct marketingowych prowadzonych przez konkurencję.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w realizacji kampanii e-mail marketingowych;
  • Znajomość narzędzi do e-mail marketingu/marketing automation;
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków;
  • Znajomość Google Analitics;
  • Lekkie pióro i zmysł estetyczny;
  • Duża samodzielność, proaktywność;
  • Kreatywność;
  • Dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dostępność do przyjazdów raz w tygodniu na spotkania zespołowe w biurze w Warszawie (w inne dni możesz pracować dowolnie z biur w innych lokalizacjach lub z domu - według Twoich preferencji);

Mile widziane

  • Zainteresowanie modą i wyczucie trendów.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze plus premia),
  • Pracę dla polskiej firmy o międzynarodowym zasięgu (in-house),
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO oraz CCC,
  • Czas pracy dostosowany do preferencji pracownika, np. 7-15, 8-16, 9 -17,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Nowoczesne biura w Zielonej Górze, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie,
  • Swobodny „dress code”,
  • Pracę z doświadczonym zespołem osób, którzy tworzą i rozwijają rynek e-commerce w Polsce,
  • Samodzielność w działaniu ze wsparciem zespołu,
  • Szkolenia oraz dostęp do literatury fachowej,
  • Prywatna opieka medyczna „Lux Med” dla siebie lub/i dla członków rodziny,
  • Pakiet sportowy „Multisport” dla siebie lub/i dla członków rodziny,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach, w trosce o siebie i swoich bliskich,
  • Program poleceń pracowniczych (do 6000 zł w zależności od obszaru).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • przyjazna atmosfera

Modivo S.A. to 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych. Jesteśmy jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy e-commerce w Polsce. Swoim innowacyjnym, omnichannelowym podejściem podbijamy kolejne, zagraniczne rynki.

Jako firma produktowa, rozwijamy wewnętrznie nasze dwie platformy e-commerce – eobuwie.pl oraz modivo.pl, których skala robi wrażenie (obecnie ok.1000 żądań na sekundę). W związku z tym chcemy istotnie powiększyć pion Technologii, który jest jednym z kluczowych ogniw całego biznesu.

Poszukujemy doświadczonych inżynierów ds. bezpieczeństwa, którzy swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem będą wspierać nas w usprawnianiu i budowaniu standardów bezpieczeństwa w firmie.

Specialista ds. Direct Marketingu, Królowej Jadwigi 43, Wilda, Poznań