Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specialista ds. Eksportu

MISBHV sp z o.o.O firmie

  • Gromadzka 46, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MISBHV sp z o.o.

Gromadzka 46

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie komunikacji z klientami biznesowymi i utrzymywanie - długoterminowych relacji

  • przygotowywanie pełnej dokumentacji i prowadzenie spraw związanych ze sprzedażą (wystawianie FV)

  • procesowanie zamówień do systemu Streamsoft Prestige, Zedonk i Joor

  • organizacja wysyłek eksportowych i importowych

  • kompletowanie dokumentacji potrzebnej do zrealizowania przesyłek UE i eksportowych (komunikaty IE599, CMR, oświadczanie HV i inne)

  • kontakt z firmami kurierskimi i agencjami celnymi

  • bieżący monitoring przebiegu procesu zakupowego i reagowanie w przypadku nieprawidłowości (błędy, opóźnienia)

  • wysyłanie klientom materiałów marketingowych

  • wysyłanie klientom informacji o produktach ( składy, ceny, kody HS, kody EAN)

  • kontrola płatności klientów

  • aktywna współpraca z działem produkcji i magazynem w celu kontrolowania terminu dostaw

  • stały kontakt z działem logistyki w celu usprawniania procesów

  • regularna współpraca z przełożonym działu

  • planowanie, organizacja oraz zlecanie transportu międzynarodowego

  • organizowanie transportu do klientów zagranicznych

  • przygotowanie i nadzór procesu eksportu

  • ścisła współpraca z firmami transportowymi, spedycyjnymi i kurierskimi

Nasze wymagania

  • angielski komunikatywny w mowie i piśmie

  • doświadczenie minimum 2 letnie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość procesów logistycznych, zagadnień transportowych, magazynowych

  • mile widziana znajomość programu prestiż/optima i pakietu ms office

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • dynamizm w działaniu, zaangażowanie w osiąganiu celów zdefiniowanych przez firmę

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • praca w młodym dynamicznym zespole

M I S B H V to niezależna, polska, dynamicznie rozwijająca się firma odzieżowa powstała w Krakowie w 2013 roku.

M I S B H V w przeciągu kilku lat przerodziło się w globalną markę, regularnie nagradzaną przez branżę mody, sprzedawaną przez najważniejsze butiki i domy handlowe z całego świata.

Przewiń do profilu firmy