Oferta pracy

Specialista ds. Kadr i Płac (HR & Payroll Specialist)

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

  • Arkońska 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Arkońska 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Samodzielne realizowanie procesów płacowych, tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych w celu zapewnienia ich terminowości i zgodności z przepisami prawa

  • Prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień oraz innych absencji

  • Sporządzania deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS za spółkę

  • Przygotowywania zestawień i sprawozdań z zakresu obsługi kadrowo-płacowej

  • Nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP

  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych

  • Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych

  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego

  • Obsługa ZFŚS

  • Prowadzenie korespondencji z ZUS, US, GUS i innymi instytucjami niezbędnej w zakresie obsługi płacowej pracowników

  • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych audytach, kontrolach prowadzonych przez instytucje państwowe (PIP, ZUS, US)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kadry i płace, ekonomia)

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej powyżej 100 osób (np. produkcyjnej, firmie outsourcingu kadrowo-płacowego lub wewnętrznego Centrum Usług Wspólnych etc.)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisy z zakresu podatku dochodowego, ubezpieczeń społecznych oraz umów cywilnoprawnych

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu Płatnik, pakietu MS Office w szczególności aplikacji Excel (warunek konieczny)

  • Biegła obsługa programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość ENOVA)

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy pod presją czasu

  • Dokładność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie kompetencje interpersonalne

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Premię kwartalną do 20% uzależnioną od wyników

  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do platformy do nauki języka angielskiego

  • Narzędzia pracy: laptop, smarfon

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Opiekę medyczna Medicover Premium

  • Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży usług serwisowych. Dzięki doświadczeniu i spełnianiu oczekiwań zdobyliśmy zaufanie Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy firmą o wieloletnich tradycjach i bogatych doświadczeniach.

Przewiń do profilu firmy