Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specialista ds. kadr i płac

WŁODZIMIERZ SKLENIARZ DRUKARNIA SKLENIARZ

Bolesława Czerwieńskiego 3d

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą

  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Naliczanie wynagrodzeń

  • Przygotowywanie zaświadczeń płacowych

  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS, US

  • Przygotowanie deklaracji GUS

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, finanse i rachunkowość)

  • Min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość programów do obsługi kadrowo-płacowej oraz pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność

To oferujemy

  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji wyznaczonych celów

O nas

Drukarnia Skleniarz oferuje druk książek, albumów, katalogów, kalendarzy i innych materiałów poligraficznych. Naszą jakość potwierdza satysfakcja klientów w 6 krajach oraz liczne certyfikaty i wyróżnienia w Polsce i za granicą.