Specjalista ds. szkoleń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 31592/001

    Dla międzynarodowej spółki dystrybucyjnej, lidera branży retail, poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds. Szkoleń.

    Informacje o kliencie

    Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie i wdrażanie programów rozwojowych, budujących zaangażowanie pracowników i dostosowanych do strategii personalnej organizacji.

    Opis stanowiska

    • Tworzenie i wdrażanie nowych programów szkoleniowych, adekwatnych do potrzeb organizacji
    • Udział w tworzeniu polityki personalnej
    • Współpraca z trenerami zewnętrznymi
    • Wdrożenie nowego systemu ocen okresowych
    • Budowanie zaangażowania pracowników w organizacji
    • Wsparcie kadry managerskiej

    Profil kandydata

    • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w opracowywaniu modułowych szkoleniowych, programów rozwojowych i ocen okresowych
    • Doświadczenie w obszarze coachingu
    • Preferowane wykształcenie wyższe: Socjologia lub Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
    • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • Proaktywna postawa, entuzjazm i kreatywność w działaniu
    • Umiejętność budowania długoterminowych relacji
    • Rozumienie roli HRu w biznesie
    • Biznesowa postawa

    Oferujemy

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia
    • Ubezpieczenie na życie
    • Opieka medyczna
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców