Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specialista ds. Marketingu

  • Suchy Las (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-09-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański)

    Firma Schmalz jest wiodącym na świecie producentem i dostawcą rozwiązań z dziedziny automatyzacji opartej na technologii podciśnieniowej. Firma specjalizuję się w rozwiązaniach opartych na komponentach podciśnieniowych, systemach chwytakowych, systemach mocowania podciśnieniowego oraz w kompletnych aplikacjach podciśnieniowych tzw. transportu bliskiego (podnośnikach, wciągnikach, zawiesiach, żurawiach oraz suwnicach). Schmalz dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania od ponad 105 lat. Firma Schmalz zatrudnia ponad 1400 pracowników w 19 spółkach zależnych na całym świecie, dostarczając swoje produkty do ponad 60 krajów świata. Zapraszamy www.schmalz.pl

    Obecnie do naszego oddziału w Suchym Lesie obok Poznania poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja projektów marketingowych - Targi, Reklama, Artykuły w prasie branżowej,
    • Nadzór oraz koordynacja utrzymania standardów korporacyjnych wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
    • Redagowanie materiałów marketingowych,
    • Pozycjonowanie, działania SEO oraz Content management,
    • Koordynacja i tłumaczenie korporacyjnych materiałów drukowanych,
    • Organizowanie szkoleń oraz eventów,
    • Organizowanie kampanii marketingowych,
    • Zarządzanie korporacyjną bazą danych CRM

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Doskonała znajomość obsługi MS Office,
    • Dobra znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:

    • Doświadczeniena podobnym stanowisku 2-3 lata,
    • Znajomość obsługi systemów CRM’owych,
    • Silna orientacja na osiąganie wyników poparta sukcesami.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Listów motywacyjnych oraz CV wraz ze zdjęciem, klikając w przycisk Aplikuj w tytule wiadomości prosimy wpisać Specjalista ds. Marketingu

    w tytule wiadomości prosimy wpisać Specialista ds. Marketingu.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)