Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specialista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Digitec Living Brands GmbH

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pracy w zespole w zakresie obsługi klienta i obsługi klienta w języku niemieckim

  • Wydajne wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów klientów, biorąc pod uwagę istniejące procesy pracy i zasady językowe

  • Odpowiadasz na zapytania klientów samodzielnie i sprawnie za pomocą systemów i narzędzi informatycznych

  • Wsparcie klienta i porady przez e-mail i telefon

  • Niezależne badania nad możliwymi przyczynami problemów

  • Koordynacja i przetwarzanie zapytań klientów

Nasze wymagania

  • Wysoki stopień samodzielności, rzetelności, umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności wdrażania

  • Przekonujące umiejętności komunikacyjne i siła sprzedaży

  • Szybkie zrozumienie i wysoka jakość pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie min. C1

  • Pewna obsługa komputera

  • Czerpanie zabawy przy pracy przez telefon

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju, będziesz optymalnie zachęcany i motywowany

  • Dużo miejsca na osobistą inicjatywę, niezależność i odpowiedzialność

  • Baw się z zespołem i na naszych imprezach

  • Płaskie hierarchie i nowoczesna kultura pracy

  • Biuro w centrum miasta

Digitec Living Brands GmbH opracowuje udane modele biznesowe e-commerce dla dzisiejszego i przyszłego handlu. Handel w przyszłości będzie się odbywał cyfrowo i online, dlatego nasz zespół codziennie z ogromnym zaangażowaniem inspiruje klientów w całej Europie.

Prowadzimy sklep internetowy z artykułami AGD i meblami oraz posiadamy własne biura w Niemczech, Polsce i na Ukrainie.

Przewiń do profilu firmy