Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specialista ds. Sprzedaży / Sales specialist

ZINO TRADEO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma handlowa Zinotrade poszukuje do swojego zespołu w branży przemysłu drzewnego osoby nastawionej na rozwój.

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych planów
  • Koordynacja i odpowiedzialność za rozwój sprzedaży
  • Nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z klientami
  • Rozpoznawanie i zaspokajanie potrzeb klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu
  • Znajomość j. Niemieckiego, miłe widziana również znajomość j. Rosyjskiego
  • Charyzma
  • Dynamizm i nastawienie na wyniki
  • Chęć do podejmowania ambitnych wyzwań
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność
  • Motywacja do intensywniej pracy
  • Dyspozycyjność
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa systemu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę i system prowizyjny oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na wymienionym stanowisku
  • Pracę w biurze lub pracę zdalną
  • Podstawę oraz system prowizyjny

Ogłoszenie archiwalne